GP55-1300-FTW
MFR.Part #
GP55-1300-FTW
JLCPCB Part #
C17344216
Description
-55℃~+160℃ 130Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS