GP55-1071-FBW
MFR.Part #
GP55-1071-FBW
JLCPCB Part #
C17447006
Description
-55℃~+160℃ 1.07kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS