175-3R6-JBW
MFR.Part #
175-3R6-JBW
JLCPCB Part #
C17425407
Description
-65℃~+350℃ 10W 3.6Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS