160-430-JBW
MFR.Part #
160-430-JBW
JLCPCB Part #
C17692388
Description
-65℃~+350℃ 43Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS