135-820-JBW
MFR.Part #
135-820-JBW
JLCPCB Part #
C17338010
Description
-65℃~+350℃ 3W 82Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS