135-681-JBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
135-681-JBW
JLCPCB Part #
C17687886
Package
Plugin,D4.8xL12.7mm
Description
-65℃~+350℃ 3W 680Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS