RBR1LAM40ATR
MFR.Part #
RBR1LAM40ATR
JLCPCB Part #
C509948
Package
SOD-128
Description
1 Independent 1A 40A 40V 50uA@40V 520mV@1A SOD-128 Schottky Diodes ROHS