RB088LAM150TFTR
MFR.Part #
RB088LAM150TFTR
JLCPCB Part #
C518961
Package
SOD-128
Description
1 Independent 150V 3uA@150V 5A 80A 900mV@5A SOD-128 Schottky Diodes ROHS