RB080LAM-30TR
MFR.Part #
RB080LAM-30TR
JLCPCB Part #
C2766156
Package
SOD-128
Description
1 Independent 100A 150uA@30V 30V 510mV@5A 5A SOD-128 Schottky Diodes ROHS