RB050LAM-60TR
MFR.Part #
RB050LAM-60TR
JLCPCB Part #
C2837810
Package
SOD-128
Description
1 Independent 100uA@60V 3A 560mV@3A 60V 80A SOD-128 Schottky Diodes ROHS