RTX06-211R00DFTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTX06-211R00DFTP
JLCPCB Part #
C723755
Package
1206
Description
1W 1Ω ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS