RTX053001DETP
MFR.Part #
RTX053001DETP
JLCPCB Part #
C5141119
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS