RTT25R510FTE
MFR.Part #
RTT25R510FTE
JLCPCB Part #
C159155
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS