RTT25R300FTE
MFR.Part #
RTT25R300FTE
JLCPCB Part #
C159162
Description
-55℃~+155℃ 1W 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS