RTT25R160FTE
MFR.Part #
RTT25R160FTE
JLCPCB Part #
C333711
Description
-55℃~+155℃ 160mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS