RTT2591R0FTE
MFR.Part #
RTT2591R0FTE
JLCPCB Part #
C333687
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS