RTT2582R0FTE
MFR.Part #
RTT2582R0FTE
JLCPCB Part #
C333682
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS