RTT25685JTE
MFR.Part #
RTT25685JTE
JLCPCB Part #
C458518
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS