RTT255R90FTE
MFR.Part #
RTT255R90FTE
JLCPCB Part #
C458691
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS