RTT255101FTE
MFR.Part #
RTT255101FTE
JLCPCB Part #
C305104
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS