RTT254871FTE
MFR.Part #
RTT254871FTE
JLCPCB Part #
C333632
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS