RTT25224JTE
MFR.Part #
RTT25224JTE
JLCPCB Part #
C105095
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS