RTT25150JTE
MFR.Part #
RTT25150JTE
JLCPCB Part #
C105077
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS