RTT251301FTE
MFR.Part #
RTT251301FTE
JLCPCB Part #
C333517
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS