RTT25120JTE
MFR.Part #
RTT25120JTE
JLCPCB Part #
C105072
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS