RTT25104JTE
MFR.Part #
RTT25104JTE
JLCPCB Part #
C105070
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS