RTT25102JTE
MFR.Part #
RTT25102JTE
JLCPCB Part #
C105068
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS