RTT20R510FTE
MFR.Part #
RTT20R510FTE
JLCPCB Part #
C333489
Description
-55℃~+155℃ 200V 510mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS