RTT207502FTE
MFR.Part #
RTT207502FTE
JLCPCB Part #
C159222
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS