RTT20681JTE
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT20681JTE
JLCPCB Part #
C305083
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS