RTT206203FTE
MFR.Part #
RTT206203FTE
JLCPCB Part #
C333438
Description
-55℃~+155℃ 200V 620kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS