RTT2051R0FTE
MFR.Part #
RTT2051R0FTE
JLCPCB Part #
C333423
Description
-55℃~+155℃ 200V 51Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS