RTT204R7JTE
MFR.Part #
RTT204R7JTE
JLCPCB Part #
C333418
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS