RTT202201FTE
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT202201FTE
JLCPCB Part #
C333333
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS