RTT201200FTE
MFR.Part #
RTT201200FTE
JLCPCB Part #
C303747
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS