RTT20100JTE
MFR.Part #
RTT20100JTE
JLCPCB Part #
C305064
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS