RTT18680JTE
MFR.Part #
RTT18680JTE
JLCPCB Part #
C525719
Description
-55℃~+155℃ 200V 68Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS