RTT123R0JTP
MFR.Part #
RTT123R0JTP
JLCPCB Part #
C105014
Description
-55℃~+155℃ 200V 3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS