RTT122211FTP
MFR.Part #
RTT122211FTP
JLCPCB Part #
C333148
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS