RTT06620JTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT06620JTP
JLCPCB Part #
C159498
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS