RTT065621FTP
MFR.Part #
RTT065621FTP
JLCPCB Part #
C159512
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS