RTT064641FTP
MFR.Part #
RTT064641FTP
JLCPCB Part #
C159534
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS