RTT062R2JTP
MFR.Part #
RTT062R2JTP
JLCPCB Part #
C104742
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS