RTT06153JTP
MFR.Part #
RTT06153JTP
JLCPCB Part #
C104645
Description
-55℃~+155℃ 150V 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS