RTT061021FTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT061021FTP
JLCPCB Part #
C159732
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS