RTT054641FTP
MFR.Part #
RTT054641FTP
JLCPCB Part #
C104339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS