RTT05433JTP
MFR.Part #
RTT05433JTP
JLCPCB Part #
C158197
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS