RTT051R1JTP
MFR.Part #
RTT051R1JTP
JLCPCB Part #
C104068
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS