RTT051872FTP
MFR.Part #
RTT051872FTP
JLCPCB Part #
C104056
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 18.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS