RTT05131JTP
MFR.Part #
RTT05131JTP
JLCPCB Part #
C246699
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS